NO SALDENĀS PUDELES

2018-07-22 19:00 - 22:00
Saulkrastu brīvdabas estrāde
Address: Ainažu iela 42c, Saulkrasti, Saulkrastu pilsēta, LV-2160, Latvia

Šajā vasarā „Pannas Teātris” skatītājiem piedāvā jaunu brīvdabas izrādi – īsti latvisku un visiem pazīstamu Rūdolfa Blaumaņa komēdiju “No saldenās pudeles”. Jaunā izrāde viesosies vairākās Latvijas pilsētu brīvdabas estrādēs.

Jaunās joku lugas izrādīšanai “Pannas Teātris” sapulcējis arī brangu aktieru sastāvu:Daiga Gaismiņa kā Ezerlauku saimniece Ieva gribēs izprecināt meitu, vai pati vēlreiz precēties. Zane Daudziņa kā Lavīze, saimniecības glābšanas vārdā, būs gatava mīt gredzenus kaut ar kalpa puisi. Madara Melne – Tomsone kā Marija mēģinās savaldzināt Ivaru Kļavinski vai Madaru Zvaguli, Mārtiņa lomas atveidotāju. Rindēnu saimnieks  Juris Lisners nevarēs izšķirties starp Daigu Gaismiņu un Madaru Melni-Tomsoni, bet Līga Zeļģe kā Auce kritīs Mārtiņa Poča kā Pičuka apskāvienos. Māris Bezmers – Taukšķis būs izmisīga lēmuma priekšā: zaudēt nevainību vai nomirt puisī, kamēr Krišs Ainārs Ančevskis asinās māku iekvēlināt brīvības alkas visā pagastā.

Luga “No saldenās pudeles” ir visstraujākā un karstasinīgākā Blaumaņa komēdija, jo,kur dziņas briest un rūgst, tur kaislības puto un kāpj prāta toverim pāri. Rūdolfa Blaumaņa domās Latviešu atdzimšanas un brīvības pamats ir ugunīgas jūtas, kas aizslēgtas dus aiz piesardzības, baiļu un stingras audzināšanas durvīm. Bet pāri visam – vīns no saldenās pudeles!

Izrādes veidotāju radošajā sastāvā: režisors Juris Rijnieks, kostīmu māksliniece Una Bērziņa, scenogrāfs Ivars Noviks, dziesmas un mūzika Artūrs Palkevičs, Artūrs UškānsGaitis Lazdāns un “Laimas muzykanti”, dziesmu teksti – Jānis Peters.

Informācija:

Par biļešu iegādi izrādei 22. jūlijā Saulkrastu estrādē:

Līdz 23. jūnijam – biļešu cena 8.00EUR
No 23.jūnija līdz 5. jūlijam – biļešu cena 10:00 EUR.
No 5. jūlija līdz 21. jūlijam – biļešu cena – 12:00 EUR.
Izrādes dienā – biļešu cena – 15:00 EUR