Sieviete kā konfekte

View Calendar
2020-07-15 20:00 - 22:00
Kuldīgas pilsētas estrāde
Address: Pētera iela 5, Kuldīga, Kuldīgas pilsēta, LV-3301, Latvia

Izrāde “SIEVIETE KĀ KONFEKTE”, kas bija plānota Kuldīgas kultūras centrā un pārplānota uz 4. septembri, tiek izrādīta ĀTRĀK – 15. jūlijā plkst. 20.00 KULDĪGAS PILSĒTAS ESTRĀDĒ!
Pateicoties Kuldīgas Kultūras Centra ierosinājumam un atsaucībai, izrāde no kultūras centra iekštelpām tiek PĀRCELTA uz BRĪVDABAS ESTRĀDI un kuldīdznieki varēs noskatīties ilgi gaidīto, izpārdoto izrādi pavisam drīz – 15. jūlijā, Kuldīgas pilsētas estrādē (Pētera iela 5, Kuldīga), ievērojot valstī noteiktos pulcēšanās un distancēšanās ierobežojumus.
Visas iegādātās biļetes ir derīgas uz jauno datumu.

Par izrādi:

Pannas Teātris piedāvā skatītājiem  izrādi – brieduma komēdiju autores Aivas Birbeles stilā “Sieviete kā konfekte”. Jaunā komēdija ir likumsakarīgs turpinājums izrādei “Tāda es esmu”, kas kopā ar aktrisi Zani Daudziņu un režisoru Juri Rijnieku dzīvo uz Latvijas skatuvēm jau 10 gadus un apstiprina to, ko par sevi jāsaka katrai Latvijas sievietei: tāda es esmu – sieviete kā konfekte!

Ko darīt, ja cienījamā vecumā esat nonākusi ne visai cienīgā situācijā? Ko darīt, ja gribas šokolādi, bet viss, ko dzīve piedāvā, ir izlauzt zobus pret ledenēm?

Pannas Teātra jaunā izrāde “Sieviete kā konfekte” ir stāsts par sievieti, kura prot izgludināt saburzīto konfekšu papīrīti un padarīt sevi par gardumu, kuram nekad nebeidzas derīguma termiņš.

Kas tālāk, ja tev ir 30, 40, 50 un vairāk? Vai ir kas tālāk?

Ir!

Visi esam redzējuši apsveikuma kartītes, kur pie puķēm blakus tie cipari – 30, 40, 50 un vairāk. Mēs vēl nezinām, kā ir saņemt kartīti ar savu vārdu un 100, bet mēs varam pastāstīt par sievieti, kura nesen saņēmusi kartīti ar 50.

Sieviete joprojām ir labākais, kas Latvijā ir! To izrādē atgādinās aktrise Zane Daudziņa, režisors Juris Rijnieks, dramaturģe Aiva Birbele un izrāžu apvienības „Panna” komanda.

Informācija:

www.pannasteatris.lv

www.draugiem.lv/panna

www.facebook.com/PANNASTEATRIS